[Ana Sayfa ][Yazılar

(240 sayfa, 12 YTL)

İçine bakmak için tıklayınız:

Konsantrasyon

 

Adım Adım Zihinsel ve Ruhsal Hakimiyet

Mouni Sadhu

 

bullet

BU KİTAP SİZİ DEĞİŞTİRECEK.  

 

Ortalama bir insan rüzgârda savrulan ince bir yaprak gibidir, zihni nereye sürüklerse oraya gider. İki dakika sonra ne düşüneceğini, hangi duygunun etkisi altına gireceğini bilemez. Oysa amaç ister ruhani, ister maddi olsun, hedefine gitmek isteyen insanın atacağı ilk adım zihinsel ve duygusal hâkimiyettir. 

Elinizdeki kitap konsantrasyon konusunda bugüne kadar yazılmış en iyi eserlerden biri olarak biliniyor. Okuyucuya en çok ihtiyaç duyduğu teorik bilgileri vererek onu pratik çalışmalarla adım adım mutlak zihin hakimiyetine götürüyor. Büyük bir keyifle okuyacağınız bu kitabı sonuna kadar etüt ettiğinizde, önünüzde bilmediğiniz dünyalar açılacak, yeni geliştirdiğiniz duyularınızla istediğiniz hayatın size gelmesini sağlayabileceksiniz. Çünkü;

 “Zihin acımasız bir efendi, fakat sadık bir köledir.”

H.B.Blavatsky

 

 

Mouni Sadhu  (1898-1966)  asıl adı Dymitr Sudowski’dir. Petrograd’da doğan Mouni Sadhu spiritüel ve okült konularda birçok kitap yazmıştır. Hintçe’de Mouni “sessiz”, Sadhu gezgin kutsal adam anlamına gelir. Konsantrasyon en ünü eseridir ve pek çok okur bu kitap sayesinde psişik ve ruhsal açılım yaşadığını söyler. 1947 ve 1967 arasında yazmış olduğu 9 kitap arasında, Tarot üzerinde kapsamlı bir çalışması ve birlikte bulunduğu Hint gurusu Ramana Maharishi ilgili bir eseri yayınlanmıştır. Babası Katolik bir Polonyalı, annesi bir Alman Teosofist olan Sadhu, Rus İhtilali ile birlikte iki dünya savaşının içinde bulundu. Savaştan sonra bir süre Brezilya ve Hindistan’da bulunduktan sonra yerleştiği Avustralya’da ölmüştür.       


 

Kitabı satın almak için aşağıdaki ikonu tıklayabilirsiniz

 

[Ana Sayfa ][Yazılar