Astroloji Linkleri  

Hakan Kırkoğlu D.F.Astrol.S. Hakan Kırkoğlu danışman astrolog, İngiliz Astroloji Okulu Faculty of Astrological Studies'in eğitmeni ve Türkiye temsilcisidir. 1983 yılından bu yana Astroloji ile içiçe olan Kırkoğlu 1991 yılında Astroloji Zamanları kitabını yazdı.
Devrim Dölen Astroloji Sitesi - "Astroloji'nin etkisine inanmak, herşeyden önce denemeden ileri gelir ; bu deneme de öylesine inandırıcıdır ki ancak onu incelememiş olanlar yadsıyabilirler.  - Kepler"
Astroloji Dergisi Astrolog Barış İlhan yayıncılıkta titiz çalışmaları ile psikolojik astroloji ve Jung psikolojisi konusunda en düzeyli eserleri Türkçe'ye kazandırmıştır. Şimdi Web ortamında yarattığı bu sayfalarda aynı titizliği görebiliriz. Astroloji konusunda gerçekten bilgilendirici ve zengin bir site.     
Astro Mistik'e Hoşgeldiniz Hint (Vedic-Jyotish), horary ve electional astroloji konusunda öncü sıfatına sahip ünlü astrolog Yücel Sügen'in sitesi gerçekten titiz bir çalışma, "İstanbul’da dünyaya gelen Yücel Sügen’i kısaca açıklamak gerekseydi sadece şu satırlar yeterli olurdu : Denizci, Eğitimci, Yazar, Araştırmacı, İş adamı, Serüvenci ve Astrolog. Aslında tüm bu sıfatlar Yücel Sügen’in doğum horoskopunun hayata yansımalarını açıklamaktadır.Astrolog Yücel Sügen’in astroloji alanında yayınlanmış eserleri ; “Astroloji ve Kehanet”, “Astroloji ve Geleceği Görmek”, “Burçlar, Yıldızlar ve Yaşam Analizleri”, “Mistik Hint Astrolojisi” ve “Astrolojide Gökyüzü Zamanı” adlarını taşımaktadır."
Haluk Akçam Danışman Astolog Günümüzde, astrolojinin uygulanışı bakımından farklı alanlarda yeni uzmanlık dalları oluşuyor. Tıp veya hukuk gibi alanlarda, başvuracağınız uzman hekim veya avukatın yanısıra, konuyu bilen bir astroloğun danışmanlığının size ek bir yarar sağlayacağından emin olabilirsiniz.
Astroloji bizim aynamızdır Vildan Altunay'ın NTV için hazırladığı astroloji sayfalarına mutlaka uğrayınız.
Astrozoom - Astroloji Astrolog Kemal Milar hazırladığı güzel web sitesi. 
ELIF'S HOME - Astrolog Elif Güneş'in sayfası - Istanbul Üniversitesi Iktisat Fakültesi Iktisat Bölümü mezunudur.12 yildir astroloji ile ilgilenen Elif Günes,2 yildir astrolojik danismanlik hizmeti vermeye baslamistir. Astrolojide özellikle electional astroloji,yillik - aylik gelecek tahmini (solar - lunar return ler) ve iliskilerin astrolojik açidan incelenmesi (composite haritalar, synastry) konularina ilgi duymakta ve bu konuda çalismalar yapmaktadir.
Astroset Çok kapsamlı bol makaleli bir site
Astrolog Elif Gökçe
m u n e c c i m . c o m , astroloji dunyasi - Fal ve burçlar dünyası
Yorumcu.com
Yeni Astroloji
Güncel Astroloji
Astrolojist
Astroloji