Doğu Felsefesi   

 

Reiki Turkey Natural Healing - Reiki Türkiye Doğal Şifa  "Reiki,Türkiye'de bir doğal şifa ve alternatif tıp yöntemi olarak git gide yayılmakta. Reiki, dünya üzerinde iki milyondan fazla kişi tarafından, gerek şifa gerekse ruhsal gelişim amacıyla kullanılan evrensel yaşam enerjisidir."
Reiki - Türkiye "Ogrenilmesi son derece kolay olmakla beraber, Reiki'yi kullanma yetenegi geleneksel metodlarla elde edilemeyip, ancak bir Reiki Ustadi'nin ogrencisine bu yetenegi transferi seklinde olmaktadir. Bu enerjinin kullanilmasi bireysel zekaya ya da ruhsal tekamul seviyesine bagli olmadigindan, her yastan ve gecmisten binlerce insana transfer edilmistir."
Yoga Merkezi Yoga üzerinde hoş bir web sayfası. Burada Patanjali'nin yoga sutralarının Türkçe çevirisi ve bir çok güzel yazılar bulursunuz.
Suha Ertekin'in T'ai Chi Ch'uan Sitesi YANG STİL-Prof. CHENG MAN-CH'İNG GELENEĞİ
Yogatürk  Çok güzel ve dolu bir site.
Hindistan Gezi Zafer Bozkaya'nın harika sitesi. Hindistan'a ucuz ve hazırlıklı seyahat etme konusunda gerekli bütün bilgileri ve fazlasını bu sitede bulursunuz. 
Feng Shui Ferda Ünsal'ın oldukça kapsamlı sitesi.
Maharishi-TM-Türkiye  Burada belirli bir ücret karşılığı aynı mantrayı mekanik bir tarzda tekrarlayıp beyni uyuşturma yöntemini öğrenebilirsiniz. Böylece TM'in uysal ve itaatkar bir üyesi olabilirsiniz. .